Аркуш з адресою вбитого судді перевірять

Максим Опанасенко
6 лютого 2013р. 12:54

Апеляційний суд Києва призначив проведення експертизи аркушу, на котрому була написана адреса вбитого судді Зубкова. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із залу суду.

Цей листок було вилучено з квартири батька та сина Павліченків, засуджених за вбивство судді. За кількома цифрами і написом "Голосіївська, 13" експерти повинні бути визначити - чиїй руці належить цей почерк. Дмитро Павліченко на засіданні заявив, що не знає яким чином цей листок опинився в його домі. 

Дмитра та його сина Сергія Павліченків заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених. До речі, наступне засідання по справі Павліченків призначене на 11:00 12-ого березня. 

Теги: Київ , Павліченки