Журавський більше не хоче страждати

Ольга Бондаренко
6 лютого 2013р. 16:13

Журавський більше не хоче страждати

Народний депутат від Партії Регіонів Віталій Журавський подав позов до суду проти телеканалу «Студія 1+1» та трьох інтернет-сайтів Житомирщини, з вимогою  спростування неправдивої інформації та відшкодування моральної шкоди на загальну суму 300 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт Житомир.info, які мають на руках копію позовної заяви.

Захищати свою честь та гідність Журавський планує в Богунському районному суді Житомира. У тому ж таки суді нардеп буде зокрема вимагати спростування неправдивої інформації та вилучення її із мережі. «Я випробовую великі моральні страждання. Це відбилося на погіршенні мого стану здоров'я», - йдеться в позовній заяві Журавського.


 

Останніми роками у ЗМІ Журавський здобув репутацію поціновувача красивого життя, моделей та алкоголю,  а от взятися за власний авторитет вирішив тільки тепер. Найбільше від преси дісталося автору скандального закону про кримінальну відповідальність за наклеп напередодні виборів. Якщо Журавському вдасться відсудити кошти він обіцяє перерахувати їх на благочинність - цим і пояснює заявлену суму в 300 тисяч гривень.

 

Фотоматеріали: http://zhitomir.info/; http://tsn.ua/

Теги: Київ , Партія Регіонів , Журавський