Київського викрадача людей арештували в Литві

Максим Опанасенко
7 лютого 2013р. 11:37

Київського викрадача людей арештували в Литві

Литовця, котрий разом з товаришами викрав киянина-бізнесмена з Оболоні, заарештували на батьківщині. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

Чоловіка вкрали серед білого дня прямо з Оболонської набережної. До нього підійшла група людей, котра, представившись міліціонерами, попросила проїхати до відділку - за нібито звинувачення у вбивстві. "Чоловік сприйняв це як непорозуміння, адже темними справами він не займався, мав чесний бізнес, був законослухняним  громадянином і пристойною людиною. Зрозуміло, він погодився проїхати з представниками Закону, щоб розібратися у непорозумінні" - йдеться в повідомлення. Його вивезли за межі міста, побили і вирішили вимагати викуп. Аби убезпечити себе, компанія прийняла рішення виїхати ще далі - у Рівне. Але по дорозі вкраденому киянину вдалося розв'язати себе і вистрибнути із багажника авто.

Поки що вдалося арештувати лише громадянина Литви, котрий і очолював банду. Він - трикратний чемпіон світу з боїв без правил, був судимий за тяжкі і особливо тяжкі злочини. Решту учасників злочину шукатимуть по всій Європі.

 

 

Теги: Київ , міліція