Київський митець написав листа "пі**сам з Ради"

Галина Танай
7 лютого 2013р. 13:37

Київський митець написав листа "пі**сам з Ради"

Блакитні губи, пухнасті гобітівські вуха й малоінтелектуальний вираз обличчя над вишиванкою - ось він, портрет депутата. Київський художник Іван Семесюк написав "Відкритий лист до пі...арасів з Верховної Ради та сільських пророків". До нього митець і приклав портрет законотворця. "Великий Герб українського Духовного Парламентаризму" - так назвав своє творіння сам Семесюк.

За словами художника, на створення цього шедевру його надихнув перегляд двох сайтів - Української Аграрної Партії та сайт діаспорного засновника Рідної Української Національної Віри (РУНВіри) Льва Силенка. Потішений викладеною на цих сайтах цінною інформацією, Семесюк вирішив створити новий образ законотворця - для Великого Герба України. Хто не в курсі - тризуб є Малим гербом, а Великий і досі не затвердили. Тож Семесюк підкинув своє бачення. В центрі композиції - "умовний парламентський агро-шляхтич у вишиваній неопоганській сорочці із невеличкими свастончиками у візерунку".

Обличчя законотворця оточує гасло “Якщо ми замість цієї х*ні не побудуємо нормальну правову і демократичну державу то ні*я не буде”. За словами художника, це твердження він взяв, знов-таки, з програм Аграрної партії - але сформулював ясніше. Повний текст звернення можна прочитати тут. А споглядати своє творіння Іван Семесюк рекомендує під "Мелодію" Ярослава Скорика. 


Теги: Київ , Семесюк , Законотворець , Великий герб