Київрада пообіцяла відкритися для киян

Ольга Бондаренко
7 лютого 2013р. 17:41

Київрада пообіцяла відкритися для киян

На перемовинах з киянами, які взяли штурмом  будівлю Київської ради та адміністрації, голова КМДА Олександр Попов та секретар Київради Галина Герега пообіцяли запровадити вхід лише за пред’явленням паспорту без перепусток. Вони також створили робочу групу, куди увійшли представники «Свободи», «УДАРу», та ВО «Батьківщина», а також громадські активісти: Ігор Луценко, Марина Соловйова, Олена Єскіна та Єгор Соболєв.

Ця група спільно з чиновниками мерії має розробити правила такого ходу, а також правила приходу киян в зали голосувань Київради. Одночасно сторони домовилися, що в п’ятницю, восьмого лютого, - 22 представника громадських організацій та партій отримають перепустки в зали засідань під час розгляду Київрадою бюджету. Зараз близько сотні людей залишаються в колонній залі Київради в очікуванні, коли Герега та Попов підпишуть свої обіцянки як письмове розпорядження

З самого ранку триває блокування та штурм Київради близько 400 представниками громадських організацій та політичних сил "Свобода", "УДАР" та ВО "Батьківщина, які вимагають забезпечити вільний прохід до Київради усіх громадян. Контролювати ситуацію з Київрадою прислали ні багато ні мало - близько шести автівок з бійцями Беркуту. 

 

Фотоматеріали: blogs.pravda.com.ua.

Теги: Попов , Київрада , КМДА , Київ , Герега , Свобода , УДАР , Батьківщина