На засідання Київради пустили 22 киянина

Олесь Лук'яненко
8 лютого 2013р. 10:35

До Київради пропустили 22 киянина, список яких був вчора утверджений на зустрічі активістів з Галиною Герегою та Олександром Поповим.

Окрім громадськості на засіданні та в кулуарах близько 15 народних депутатів від “УДАРу”, “Свободи” та “Батьківщини”. Київрада має розглянути на цьому засіданні три питання: бюджет столиці, програму соціально- економічного розвитку та порядок допуску громадян до засідань. Третє питання запропонував депутат Київради від «УДАРу» Андрій Странніков.

Галина Герега підписала розпорядження, за яким буде створена робоча група щодо створення порядку допуску громадян до Київради. 7 лютого зранку приватна охорона Київради перекрила центральний вхід при спробі кількох сотен киян потрапити на засідання. Галина Герега скасувала засідання депутатів, на якому мали ухвалити бюджет столиці на 2013 рік, через штурму киян. З грудня громадські активісти, які ініціювали кампанію за створення в Києві місцевого самоврядування  «Дамо раду Києву»,  вимагають вільного проходу усіх громадян до Київради.

 

Теги: Київ , Київрада , Герега , Попов