Ющенка повернули в «Нашу Україну»

Олесь Лук'яненко
9 лютого 2013р. 16:18

Політрада партії "Наша Україна" своїм рішенням повернула в партію екс-президента Віктора Ющенка та призупинила діяльність київської організації, а також звільнила Сергія Бондарчука з посади голови політради Про це повідомила пресс-секретар Ющенка Ірина Ванникова на своєму фейсбуці.

За її словами, за це рішення проголосувало одноголосно 54 присутніх з 93 членів політради. Вона підкреслила, що діяльність київської організації призупинено до проведення перереєстрації членів і проведення звітно-виборної конференції, запланованої на 16 березня.

Зранку Київська міська організація виключила голову партії «Наша Україна» екс-президента Віктора Ющенка з членів партії.26 січня в Києві були спроби паралельно скликати політраду партії. На з’їзді у екс-президента не вистачило людей для кворуму. У рішенні про виключення йдеться про те, що з метою уникнення звіту та відповідальності, за допомогою "підконтрольних йому членів президії" Ющенко блокує скликання з'їзду і намагається в незаконний спосіб узурпувати керівництво партією.

 

Теги: Київ , Ющенко , Наша Україна