Кияни вимагали у Попова скасувати громадську раду

Віталій Манько
11 лютого 2013р. 11:17

Кияни вимагали у Попова скасувати громадську раду

Громадська рада при КМДА, яка утворилася при застосуванні аделаджівцями силового сценарію, 29 січня, у будівлі ГОЛОВПОШТАМТУ, ніні зависла на волосині, яку має обірвати Олександр Попов. Так вважають представники громадських організацій, безпосередні учасники "гарячих" подій, які на зустрічі з головою КМДА 8 лютого, висловили свої аргументи і навели факти порушень чинного законодавтсва, які унеможливлюють визнання скандальної громадської ради, легітимною.

Логічним підсумком зустрічі стала передача підготованого Олегом Мусієм проекту письмового рішення про визнання незаконною громадську раду від 29 січня. Сторони перемовин погодились зустрітися повторно після більш детального вивчення обставин інциденту, із урахуванням висновків правоохоронних органів, свідків та громадської ради при МВС.

Як відомо, раніше група народних депутатів від опозіції вже проводила зустріч з Олександром Поповим з того ж питання, попередньоо пообіцявши залучити до цих перемовин громадських активістів, які були безпосередніми учасниками подій. Але, до тих перемовин так і не був запрошений жоден з них, а деталі зустрічі між депутатами та головою КМДА набули поширення через усні перекази.

Відео-запис зустрічі киян з Поповим, нижче

P.S. Прошу вважати дату, вказану у титрах відео 8 лютого 2012 року технічною помилкою. Правильна дата – 8 лютого 2013 року

Теги: