Екс-киянин прорвався за Ґреммі перед Адель

Галина Танай
12 лютого 2013р. 12:54

Екс-киянин прорвався за Ґреммі перед Адель

Недарма британська співачка Адель боїться сцени - інколи там трапляються несподіванки. 10 лютого на церемонії "Ґреммі" за її нагородою в обійми Дженніфер Лопес вийшов український журналіст  Віталій Седюк. Поки співачка піднімалась на сцену, Седюк устиг подякувати залі за таку честь і сказати "Я люблю тебе, Адель". Про це Віталій написав у своєму Facebook - з посиланням на The Hollywood Reporter, який тут же повідомив про витівку журналіста.

Седюк пройшов на Ґреммі без квитка й акредитації - просто пішов за якоюсь дівчиною. Охорона перевірила його кишені, а наявністю квитка якось не поцікавилась. Що й дозволило Седюку по-царськи всістись у другому ряду, поряд із Джастіном Тімберлейком. Сюрприз для Адель закінчився у в'язниці - за лаштунками журналіста затримала служба безпеки. І передала поліції - за незаконне проникнення. Суд над Седюком буде в березні, а поки бешкетник гуляє на свободі.

Віталій Седюк має репутацію бешкетника - "пранкстера". У травні 2012 він отримав ляпаса від Вілла Сміта - журналіст поліз цілувати актора в Москві, на прем'єрі "Людей в чорному-3". Діставав він і Мадонну - подарував поп-королеві гортензії, які вона ненавидить. За що й отримав квітами по обличчю.

Теги: Лопес , Ґреммі , Адель , Седюк , Київ