Скандальну забудову в Гостинному призупинили

Галина Танай
12 лютого 2013р. 16:23

Будівельні роботи в Гостиному Дворі призупиняють - доки триває розлідування пожежі, що сталась тут в ніч з 8 на 9 лютого.  Про це повідомив депутат від "УДАРу" Віктор Чумак. Припис про припинення робіт видали після того, як активісти пікетували Інспекцію архітектурно-будівельного контролю.

За словами Чумака, пікетувальників до приміщення не пускали. Але він з кількома активістами все-таки пройшов всередину і зустрівся з головою Інспекції Сергієм Кучером. В присутності активістів він розпорядився видати припис про тимчасове зупинення будівельних робіт у Гостинному. Роботи обіцяють не проводити, доки триває розслідування інциденту з пожежею.

Пожежа на третьому поверсі Гостинного Двору сталася в ніч з 8 на 9 лютого, згоріла значна частина даху. Директор фірми «Укрреставрація» Дмитро Ярич нещодавно давав команду будівельникам давити активістів технікою. Навесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі «Укрреставрація», котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні двір захопили громадські активісти та перетворили його на Громадсько-культурний центр.

Теги: Київ , Гостинний двір , Уккреставрація