Азаров хоче оточити себе тисячами ІТ-шників

Максим Опанасенко
13 лютого 2013р. 12:57

Прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Уряду заявив, що до 2015 року йому знадобиться щонайменше 100 000 професійних ІТ-шників.

Вони, за словами Азарова, отримають робочі місця, котрі Уряд створить до того часу. За рахунок чого? Прем'єр запевняє - за рахунок існуючих темпів зростання економіки: "Я вже зараз поставив завдання збільшити державне замовлення на навчання спеціалістів ІТ-галузі у наших вузах. При збереженні існуючих темпів зростання, у 2015 році може знадобитися як мінімум 100 тисяч кваліфікованих фахівців для нових робочих місць", - сказав прем’єр.

Ще прем'єр заявив - за наших програмістів бореться весь світ. І вони залюбки лишають країну. Вирішити це питання, за словами Азарова, має міністр освіти Дмитро Табачник: "Ми ж, в свою чергу, повинні створити такі умови, щоб молодим людям не треба було виїжджати за кордон або працювати на аутсорсингових контрактах. На це я звертаю особливу увагу Міністра освіти і науки, молоді та спорту Д.Табачника". ІТ і решта комп'ютерних спеціальностей - найзатребуваніші серед роботодавців за версією рекрутингових агенств. Більше того - вони найбільш оплачувані. Державне замовлення на підготовку таких фахівців почало рости з 2010-го, обірвавши моду на юридичні і економічні спеціальності. На скільки Міністерство освіти "підніме" держзамовлення на програмістів цього року, можна буде дізнатися наприкінці весни - на початку літа. В той момент Міносвіти традиційно оприлюднює цифри. 

Теги: Київ , освіта , Азаров