В "неефективний" музей Тичини прийшло 16 000 людей

Галина Танай
13 лютого 2013р. 18:48

В "неефективний" музей Тичини прийшло 16 000 людей

Дирекція ображеного чиновниками музею Тичини оприлюднила документ, який показує кількість відвідувачів за 2010-2012. В цей час до музею приходило в середньому 14 тисяч киян на рік. А якщо врахувати позакиївські події, то лише в 2012  відвідувачів було понад 16 тисяч. "Щось не зовсім ясно: а в чому ми, власне, гірше інших наших колег?" - обурені керівники музею.

З документу видно: музей Тичини набагато популярніший за музей Рильського, музей гетьманства та музей-майстерню Кавалерідзе. Відвідувачів там менше в рази. Але  "неефективними" голова Департаменту культури  Світлана Зоріна їх не вважає. І виселяти з приміщень не збирається - навідміну від музею Тичини. 


Проблеми у музею-квартири Тичини почалися восени 2012 через борг за оренду. На кінець 2012 борг музею по орендній платі складав 19 тисяч гривень. Департамент культури хоче виселити музей Тичини з його рідного приміщення і тисне на дирекцію: виносить догани та звинувачує у неефективності.  Директора Тетяну Сосновську та її заступницю Ірину Плехову позбавили надбавок: жінки отримують голий оклад у 1700 гривень. Керівництво музею Тичини відмовилось від зарплатні. Сосновська і Плехова вважають таку плату принизливою і перераховують гроші на майбутні проекти музею. 

Теги: Київ , музей Тичини , Департамент культури , Зоріна