Журналісти УНІАН повстали проти брехні

Ольга Бондаренко
13 лютого 2013р. 19:13

Журналісти УНІАН повстали проти брехні

Журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом трудового колективу, в якому йдеться про прохання змінити керівництво та допомогти відновити честь і репутацію агентства.

Журналісти звинувачують нове керівництво УНІАН у знищенні репутації, пропаганді влади та недотриманні стандартів професійної етики. Вони пояснюють свою вимогу неодноразовими скандалами, наслідком яких ставали протести журналістів. Особливо кричущими, за словами журналістів, стали останні випадки із відвертою фальсифікацією новин. Станом на цю годину, відкрите звернення до Коломойського вже підписали 21 співробітник агентства, однак лист підписантів не закритий - збір підписів триває. 

Окрім УНІАН Ігор Коломойський також є головним акціонером групи 1+1. Раніше у "Свідомо" писали про конфлікт, який стався між УНІАН та Олександрою Кужель. Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Кужель заявила, що журналісти сфальсифікували новину про неї. Також подібний інцидент стався і з адвокатом Сергієм Власенком.

 

 

Теги: Київ , УНІАН