Апеляція: вчительку з Печерську викинули законно

Олесь Лук'яненко
13 лютого 2013р. 20:27

Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк.

Колегія з трьох суддів на чолі з суддею Антоніною Андрієнко вирішила, що суддя Вовк, який судив Юрія Луценка, законно вирішив виселити вчительку з будинку. За словами Москаленко, засідання було формальним і тривало 15 хвилин. У Москаленко сьогодні був розгляд і кримінальної справи – її звинувачують у нападі на одного з молодиків, які брали участь у рейдерських атаках.

Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.

 

Теги: Київ , Апеляційний суд , суд , Москаленко , рейдери