Чи можна довіряти Олександру Попову?

Віталій Манько
14 лютого 2013р. 1:48

Чи варто довіряти державним чиновникам від Партії Регіонів? Можливо, відповідь на це запитання знайдеться після ознайомлення з даною публікацією.

Нагадаю, 8 лютого 2013 року відбулася зустріч голови КМДА Олександра Попова з представниками громадськості Києва. Темою зустрічі було переведення процесу формування контролюючого органу КМДА (громадської ради) у правову площину.

 

Зверніть увагу – в відео-записі (з 30 хв 31 сек) Олександр Попов обіцяє громадськості ретельно вивчити обставини утворення громадської ради при КМДА від 29 січня 2013 року. А також зініціювати повернення до розмови, щоби спільно знайти правильне рішення проблеми.

Але вже за 5 днів, тобто 13 лютого, на сайті органу міської влади, всупереч обіцянкам Олександра Попова, з'являється протокол "кривавої" громадської ради, що де-юре є легитимізацією незаконної громадської ради.

Наводжу цитати з положення про Громадську раду при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

"3.3 "Протокол установчих зборів, відомості про склад Громадської ради КМДА оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

3.4. КМДА затверджує склад Громадської ради на підставі протоколу установчих зборів." 

Згідно Положення, суто технічно, Олександр Попов відтепер не може не затвердити новий склад (пункт 3.4), оскільки відбулася реалізація пункту 3.3. – оприлюднення протоколу.

Ймовірно, остаточне рішення про затвердження громадської ради від 29 січня, заочно прийнято. І лише питання часу, коли громадськість дізнається про це з офіційних джерел. 

Нижче наведений легалізований на сайті КМДА протокол "кривавої громадської ради". 

Зверніть увагу, перелік прізвищ протоколу збігається з тим, що був затверджений напередодні громадських зборів пасторами Аделаджі. Відповідне журналістське розслідування про шахрайство було оприлюднено на сайті "Свідомо" під назвою "Як фальшували склад громадської ради при КМДА"

protokol_Page_1_Image_0001

protokol_Page_2_Image_0001 
protokol_Page_3_Image_0001 
protokol_Page_4_Image_0001 
protokol_Page_5_Image_0001 
protokol_Page_6_Image_0001 
protokol_Page_7_Image_0001 
protokol_Page_8_Image_0001
protokol_Page_9_Image_0001 

Теги: