Син Пшонки пропонує Раді чесно ділити гроші шкіл

Максим Опанасенко
14 лютого 2013р. 10:34

Група депутатів від Партії регіонів - Артем Пшонка, Андрій Деркач, Дмитро Шенцев, Григорій Смітюх, Олександр Волков, Євгеній Мураєв і комуніст Олександр Голуб пропонують Раді узаконити фінансування капітальних ремонтів сільських шкіл. 

Для цього депутати пропонують змінити закон "Про загальну середню освіту". Окрім капремонтів, депутати хочуть внести до закону частинку про пропорційний розподіл бюджетних грошей на добудови, реконструкції сільських шкіл, а ще - їхні комунальні послуги. За пропозицією нардепів, це має стосуватися лише шкіл, котрі працюють більше 20 років.

Варто пояснити - все вищевказане фінансувалося і так. У пояснювальній записці до свого законопроекту депутати заявляють - зміни мають зробити розподіл грошей правильнішим, раціональнішим і чеснішим, бо зараз гроші розподіляють між школами майже рівноцінно. Тобто, нова школа отримує на ремонт приблизно стільки ж грошей, скільки і школа-ветеран. Якщо депутати проголосують це законопроект, то з 2014 року стара сільська школа повинна буде отримувати на капремонт і сплату комуналки більше грошей, ніж зазвичай.

 

 

 

Теги: Київ , освіта