Міліція обіцяє більше не бити активістів

Олесь Лук'яненко
14 лютого 2013р. 12:56

Міліція обіцяє більше не бити активістів

Міліція обіцяє більше не бити активістів, яких затримали на акції протесту на підході до Адміністрації президента в підтримку засуджених за графіті з простреленою головою Януковича. Про це «Свідомо» повідомила журналістка з Печерського відділку міліції.

Полковник Володимир Соцький повідомив, що 7 активістів затримали за порушення громадського порядку. Учасник «мовних протестів» і податкового майдану Віталій Грузінов втратив свідомість після затримання «беркутівцями».   «Свідомо» запитали полковника, що порушили ці активісти, але відповісти Соцький не зміг. «Бо вони не хотіли іти самі і лягали на землю, тому довелося їх нести», - відповідає пан Володимир на запитання: «Чому, коли їх грузили в автозак, людей тягли по асфальту і наступали на голови?» Серед затриманих ще один учасник податкового майдану, якого теж досі судять за пошкодження плитки, Ігор Гаркавенко.

В міліції кажуть, що за 3 години їх відпустять, а матеріали про порушення сьогодні ж підуть в суд. Де суд з’ясує, що порушили активісти, які розгортали банери та діставали трафарети на акції, про яку завчасно повідомили. 14 січня Зарічний райсуд міста Суми виніс вирок по кримінальній справі чотирьох хлопців, які намалювали зображення з простреленою головою президента. У вироку про Януковича мова не йдеться, його суддя  називав обличчям, "яке викликає у нас співчуття, тому що воно поранено", за словами адвоката одного з підсудних. Хлопців звинуватили ще у підпалі підвалу. Після вироку під стінами суду у Сумах пройшла акція протесту, а на стовпах розклеїли зображення застреленого гаранта вулицями міста.

 

Теги: Київ , міліція , Беркут , Янукович , графіті , мітинг , протест