Ввечері NASA покаже політ астероїда до Землі

Максим Опанасенко
15 лютого 2013р. 12:48

Національне управління з повітроплавання і дослідження космічного простору США (NASA) ввечері в прямому ефірі покаже, як 45-метровий астероїд буде пролітати на рекордно малій відстані від Землі. Про це йдеться в повідомленні NASA.

Вага космічного камінця - 130 000 тонн, він пролетить на відстані 27,7 тисяч кілометрів від Землі. За словами науковців, його можна буде побачити навіть неозброєним оком. Найкраще буде видно жителям Індонезії, Австралії, Азії та Східної Європи. NASA вже заявили - небезпеки для нашої планети немає, траєкторія польоту астероїда вивчена - він не впаде на нас. Але на всяк випадок взяли і порахували - якби астероїд таки впав на Землю, то удар був би в 1 000 разів сильнішим за потужність хіросімської бомби. Під час трансляції відео, науковці обіцяють коментувати все, що відбуватиметься. Старт трансляції - о 21:00. Дивитися її можна тут - http://www.ustream.tv/nasajpl2.

Вранці в Челябінську почався метеоритний дощ. Він повибивав шибки, знищив покрівлю одного із заводів і травмував більше 400 людей.

 

Теги: Київ , NASA