Справа Щербаня об'єднала свідка і прокурора

Ольга Бондаренко
15 лютого 2013р. 14:21

Прокурор у справі Щербаня особисто привіз на суд свідка Сергія Зайцева. Про це повідомив сам Зайцев в ході допита у залі суду.

Відповідаючи на питання захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка свідок відповів: "Мене підвіз Погорєлов Степан Богданович". В ході допиту з’ясувалося, що покази Зайцева базуються на словах, які він, випадково підслухав в ресторані від екс-партнера Павла Лазаренка – Петра Кириченка - після того, як вони «випили і пішли на двір». Свідок неодноразово казав, що Кириченко вживав наркотичні речовини та зловживав алкоголем. Коли захисник Сергій Власенко запитав, чи правильно захист розуміє, що «всі свідчення були отримані від п’яного наркомана з кримінальним минулим», свідок не зміг нічого відповісти. Наразі допит свідка Сергія Зайцева завершено, а захист Юлії Тимошенко планує подати заяву до Генпрокуратури про причетність Петра Кириченка до вбивства Євгена Щербаня.

Народний депутат Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера.У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.

 

 

Теги: Київ , Тимошенко , справа Щербаня