Брати Капранови влаштували еротику в Могилянці

Галина Танай
15 лютого 2013р. 16:23

Брати Капранови влаштували еротику в Могилянці

Сердечка й ведмедики в День закоханих актуальні тільки зранку, а ввечері потрібне щось погарячіше. «Погарячіше» влаштували брати Капранови – запросили киян на Гала-ніч еротичної поезії. Чого тільки не робили на сцені: стогнали, кричали, водили хороводи, грали на бандурі. Тож еротомани пішли з Могилянки цілком задоволені.

Поетів на сцену вийшло менше , ніж обіцяли організатори. Не було скандального Юрка Винничука, який мав приїхати на свято зі Львова. Брак авторів надолужили музикою: глядачів тішили брати Капранови і Євген Манженко-Сталкер. А подарунком для любителів автентики і струнких жіночих ніжок став дует «Аритмія» з Хмельницького. Дівчата влаштували «дружбу народів» і співали під бандуру Ніно Катамадзе, «Гуцулку Ксеню» та «Bésame Mucho».

Дует
Дует "Аритмія"

Як завжди, відзначилась «Міс Катарсис» Леся Мудрак:  в неї за спиною зображали любов і пристрасть студенти Карпенка-Карого. В кінці вечора поетку вже носили на руках. 


"Міс Катарсис" в міцних обіймах Капранова

Всі старались, як могли, особливо жіноча частина. Після Мудрак особливо відзначилась Оксамитка Блажевська Вона читала вірші з телефона і регулярно зітхала й еротично сопіла в мікрофон.   


 

 Але найсексуальнішою поеткою цього вечора була  Ірина Шувалова. І для цього їй не знадобились ні міні-сукня, ні танці, ні героїчна порція стогонів. Що зайвий раз доводить: сексуальність – це талант і харизма А з цим у Шувалової все гаразд. 

Ірина Шувалова
Ірина Шувалова

З сильної половини порадував Дмитро Лазуткін - і вкотре захистив своє почесне звання секс-символа сучукрліта. Бо людина, яка так пише, просто не може не випромінювати секс.

Секс-символ Дмитро Лазуткін

Секс-символ Дмитро Лазуткін

Келя Ликеренко: за мить до виходу на сцену
Келя Ликеренко: за мить до виходу на сцену

Загальне враження таке: Ніч Еротичної Поезії вже увійшла в історію, і там її й треба залишити. Цьому дійству бракує природності і – головне – власне поезії. Звісно, за винятком Шувалової, Лазуткіна і самих Капранових зі Сталкером. Але для еротоманів і любителів класики - чому б і ні.   

 

Теги: Шувалова , Капранови , Ніч еротичної поезії , Київ