Свідок Мар'їнков мав спільний бізнес з силовиками

Ольга Бондаренко
15 лютого 2013р. 19:44

Ігор Мар'їнков, який засвідчив причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня, мав спільний бізнес з силовиками. Це розслідувала журналістка Тетяна Чорновіл.

Тетяна наводить документ про те, що Мар'їнков разом з Юрієм Вандіним, який розслідував вбивство Щербаня, Юрієм Землянським, який в момент вбивства очолював луганське СБУ, та сином іншого висопосадовця зі служби Миколою Шатковським, - заснували ТОВ "Інвестиційно-консалтингова компанія Україна-Китай". Також журналістка звертає увагу на те, що на процесі проти Тимошенко Мар`їнков неодноразово розповідав про свої довірливі дружні стосунки з представниками банди Кушніра, яка виконала вбивство Щербаня: "Рябин просился пожить в квартире – пожалуйста. Неоднократно Кушнир и Рябин жили в "Национальном". У меня было три номера, и если охрана "Титана" уезжала, две кровати пустовали, то они там жили". 


 

14 лютого Мар'їнков заявив у Печерському суді, що Тимошенко зустрічалася з бандою Кушніра. Народний депутат Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура заявила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.

Фотоматеріали: Українська правда.

 

 


Теги: Київ , Щербань , справа Щербаня , Тимошенко