Мер Сум запрошує "Свободу" пиляти Леніна

Галина Танай
16 лютого 2013р. 11:02

Мер Сум запрошує "Свободу" пиляти Леніна

На Сумщині знищили чергового Леніна: в Ахтирці "свободівець" Ігор Мірошниченко серед білого дня залишив від пам'ятника вождю ріжки та ніжки. Точніше, самі ніжки. Мер Сум Генадій Мінаєв "Свободу" підтримав - і запросив валяти Леніна в Сумах. Про це він написав у своєму Facebook.

"Сейчас коммуняки начнут визжать как голодные поросята, да еще припишут этой бетонной идоло-статуи значение какого-нибудь памятника архитектуры местного значения. В жесткий «игнор»!Обещаю, что мои аплодисменты по поводу Ахтырки перейдут бурные овации по поводу будущих дважды аналогичных событий в Сумах :)" - написав Мінаєв. Сумські комуністи захват мера не поділяють. 


В п'ятницю, 15 лютого,  до пам'ятника Леніну в Ахтирці підігнали ЗіЛ. На цементний монумент накинули трос і смикнули. Верхня половина Леніна завалилась, а ноги залишились на постаменті. Очевидець знесення викликав міліцію, зараз триває перевірка інцидента.  Керував анти-ленінською акцією нардеп від "Свободи" Ігор Мірошниченко. Мірошниченко заявив, що діяв у рамках закону і послався на указ екс-президента Віктора Ющенка про політику декомунізації. "Свобода" планує відновити церкву, що раніше була на місці пам'ятника. 

Теги: Мінаєв , Мірошнченко , Ленін , Ахтирка , Київ