Як подати на розлучення з Укртелекомом

Галина Танай
16 лютого 2013р. 14:35

Як подати на розлучення з Укртелекомом

Якщо вас не задовольняє якість Укртелекома, майте на увазі: розірвати договір можна лише в трьох точках на весь Київ. Відмовитись від послуг оператора набагато важче, ніж підключитись. Письмову заяву про розірвання договору  з Укртелекомом треба подавати особисто.

Якщо ви надумали відмовитись від послуг оператора, вам сюди:

 - Вулиця Горького, 40 (центральна міська філія Укртелекома);

 - Проспект Тичини, 6;

 - Вулиця Леся Курбаса, 7.

Відділення працюють за таким режимом:

По буднях - з 9:00 до 20:00
В суботу - з 10:00 до 18:00
В неділю - з 10:00 до 16:00.

Перш ніж рушати, обов'язково уточніть ці дані на гарячій лінї 0-800-506-800. Інформація на сайті ненадійна. До того ж, теоретично розірвати контракт можна у будь-якому відділенні Укртелекому - принаймні, так говорять у центральній філії, на Горького,40. Але на практиці це не так.

Крім того, деякі відділення скорочують робочий день на свій розсуд. Якщо хочете розірвати договір, краще встигнути до 18:00 у будень чи до 13:00 у вихідні. При собі треба мати паспорт і, по можливості, договір про підключення послуги.

"Свідомо" перевірило графік роботи Укртелекома після того, як до нас звернулася зі скаргою киянка Юлія Колесник. Жінка розірвала договір з оператором лише з третьої спроби. Спочатку з'ясувалось, що зробити це можна лише у трьох відділеннях - причому коли ми пізніше подзвонили на гарячу лінію, оператор назвав уже інші адреси. Друга спроба показала, що робочий день Укртелекома набагато коротший, ніж має бути. Юлія дізналась про це вже у відділенні. 

Теги: Київ , Укртелеком