Прокуратура хоче відібрати амбулаторію в центрі

Максим Опанасенко
17 лютого 2013р. 10:07

Київська прокуратура подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду з вимогою повернути приміщення амбулаторії на Трьохсвятительській, 7а (Шевченківський район) у власність міста. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Приміщення, площею 1,3 тисячі квадратних метрів, ще у лютому 2009-го Київрада продала ТОВ «Профі Блінкер». Далі підприємці перепродали будівлю ТОВ «Тріденс». У прокуратурі кажуть – продали приміщення незаконно, бо це – заклад охорони здоров’я і профіль його діяльності не збережено. Це не перша спроба прокуратура повернути квадратні метри в центрі міста. За їхнім позовом Господарський суд Києва у грудні 2011-го визнав недійсними договори куплі-продажу амбулаторії. Але Вищий господарський суд це рішення скасував. І повернув справу на новий судовий розгляд. За два роки Господарський суд вже відмовив прокуратурі у позові. Тоді і довелося йти до Апеляційного суду.

Окрім амбулаторії, на Трьохсвятительській був кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

 

Теги: Київ , медицина