Водій "Газелі" хотів битою розібратися з "Коброю"

Максим Опанасенко
17 лютого 2013р. 11:25

Водій "Газелі" хотів битою розібратися з "Коброю"

У суботу вранці на "Червоному хуторі" водій "Газелі" хотів розібратися з працівником "Кобри" за допомогою бейсбольної бити. Про це повідомляє "Дорожній контроль".

Все почалося з того, що інспектори зупинили активіста "Дорожнього контроля". Водій каже - причин для цього не було. Єдине, що могло змусити "кобрівця" махнути смугастою паличкою, то це литовська реєстрація авто. "Во время проверки документов, водитель почувствовал у инспектора КОБРЫ Бакая О.В. сильный запах перегара из-за чего вызвал 102. Также водитель позвонил в дежурную часть "Дорожного контроля"" - повідомляють активісти. У відповідь інспектори викликали представника митниці, аби той сказав - чи законно водій управляє авто з литовськими номерами.

Доки чекали міліціонерів і митників, до місця подій під'їхала "Газель". Звідти вийшов чоловік з бейсбольною битою і зі словами "вылезай с машины сука", пішов до "Кобри". Інспектори зачинилися в своєму авто. Конфлікт закінчився лише з'ясуванням стосунків - побиття не відбулося. Ось відео:

Інспектор Бакай вже не вперше фігурує в новинах "Дорожнього контролю". Активісти у листопаді 2011-го звинувачували його в нападі на свого колегу - Андрія Дзіндзю. По цій справі Андрію вдалося виграти суд. За дорученням Генпрокуратури, Департамент ДАІ виніс Бакаю письмову догану.

 

Теги: Київ