Акула з Ocean Plaza змінила ім'я та переїхала

Ольга Бондаренко
18 лютого 2013р. 12:11

У День закоханих, найвідомішу рибку столичного торговельно-розважального центру Ocean Plaza, акулу Великого Джона, перевезли до Німеччини, у місто Штральзунд. Про це «Свідомо» розповіли у прес-службі Ocean Plaza.

Тепер Джона символічно кличуть Валентином, а радуватиме він вже не покупців торговельного комплексу, а німецьких відвідувачів музею-океанаріуму "Ozeaneum" в Штральзунді. Транспортування було не з легких: рибці довелось протягом 48 годин здолати більше 1400 кілометрів в спеціальному трейлері. Для того, щоб перенести акулу 2,4 метра в довжину і вагою 110 кілограм разом з трейлером на дах музею - довелось використовувати 80-тонний кран. До акваріуму тваринку несли ні багато ні мало - 11 людей. Разом з тим, керівництво ТРЦ потурбувалося про враження своїх відвідувачів, і океанаріум оперативно заселили новими мешканцями:двома зебровими акулами, гітарними і акулохвостим скатами, прикрашеним єдинорога і ряд менших риб. А незабаром, після адаптації, в акваріумі оселиться і знаменита акула-лопата. 

Нагадаємо, буквально одразу після появи акули в Ocean Plaza, яку помістили туди задля розваги, звичайні відвідувачі та зоозахисники почали бити на сполох. Основним приводом для обурення стали умови утримання акули, а надто тоді, коли в інтернеті з’явилося відеопідтвердження того, як Джон б’ється та дере собі носа об коралові рифи, розміщені задля оздоблення акваріуму. Активісти руху зоозахисників «Земляни» почали згуртовувати людей у соцмережах та 12-го січня провели акцію порятунку акули під торговим центром. Під будівлею Ocean Plaza вони вимагали припинити страждання Джона та показати документи, які б засвідчували законність його утримання в океанаріумі. 

 

Теги: Київ , акула Джон , Ocean Plaza