Міліція затримує чоловіків у Гостинному

Ольга Бондаренко
18 лютого 2013р. 15:39

Міліція затримує чоловіків у Гостинному

Міліція затримала дванадцять чоловіків-активістів, які спробували розблокувати оточений приватною охороною забудовника Гостинний двір. Про це "Свідомо" прямо із автозаку повідомив один із затриманих Едуард Курганський.

"Міліція бере тільки хлопців, дівчат не чіпає. Нас дванадцять, у тому числі депутат від "Батьківщини" Андрій Міщенко. Везуть, вочевидь, в Подільський відділок міліції", - повідомив він. За його словами, затримання сталося після того, як велика група активістів невдоволена тим, що охорона забудовника знову припинила пускати людей в гостинний двір – увійшла всередину і стала у дворі комплексу. Едуард закликав усіх киян прийти до Гостинного.

Декілька десятків приватних охоронців зранку увірвалися у середину і виштовхали всіх тих, хто там чергував. Активісти не давали виштовхувати вантажівку Олександра Бригінця, яка стояла на в`їзді до пам’ятки з проїзду, в результаті чого виник конфліктНавесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі «Укрреставрація», котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні двір захопили громадські активісти та перетворили його на Громадсько-культурний центр.

Фотоматеріали: Олександр Аронець.

 

Теги: Київ , Гостинний