Апеляційний суд залишив Луценка за ґратами

Ольга Бондаренко
18 лютого 2013р. 18:46

Апеляційний суд залишив Луценка за ґратами

Незважаючи на заяви про стан здоров'я та хвороби Юрія Луценка, апеляційний суд Чернігівської області залишив його відбувати покарання за ґратами: апеляцію на аналогічне рішення Менського райсуду залишили без задоволення. Про це повідомляє керівник прес-служби "Народної самооборони" Лариса Сарган у Facebook,

Лариса Сарган пише на своїй сторінці: "Ухвала: У суду всі аргументи захисту безпідставні. Суд бере до уваги "відмову" Луценка від лікування у Бучанській тюрмі. Колегія не знайшла підстав! Сидіти далі!!! Апеляцію залишити без задоволення!". Адвокати Луценка хотіли звільнити його від перебування за ґратами у зв’язку зі станом здоров'я. Захист екс-міністра наполягає, що це є підставою для звільнення засудженого, адже, за словами адвокатів, в колонії вилікувати Луценка неможливо.

Луценка заарештували наприкінці грудня 2010-го року. Європейський суд із прав людини визнав його арешт політично вмотивованим. Луценко отримав компенсацію у розмірі 15 000 євро з коштів платників податків за політично-вмотивований арешт. Юрія Луценка засудили за розтрачання коштів на святкування дня міліції та організації стеження при розслідуванні справи про отруєння Ющенка.

 

 

Теги: Київ , Луценко