Свободівці вимагають покарати Беркут за Гостинний

Ольга Бондаренко
18 лютого 2013р. 19:55

Свободівці вимагають покарати Беркут за Гостинний

Група депутатів-свободівців прийшла до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою звільнити очільників "Беркута" за фактом побиття і затримання народних депутатів на Гостинному, а також провести слідчі дії. Про це повідомляє прес-служба "Свободи".

Депутати від "Свободи" вимагають відсторонення від обов‘язків та звільнення із займаних посад полковника "Беркута" Алєксандрова та підполковника Фещука. За даними прес-служби, свободівець Андрій Міщенко досі затриманий і перебуває в Подільському райвідділку. До міліції також прибув заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський, аби  з‘ясувати ситуацію, однак правоохоронці його не пустили. Поряд із Подільським райвідділком проводять пікет близько півсотні людей, очікуючи на рішення міліції щодо долі затриманих учасників. Вхід до райвідділку оточили беркутівці. У міліції пообіцяли відпустити всіх затриманих одразу, після складання адмінпротоколів за дрібне хуліганство та злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника міліції. За словами правоохоронців, "Беркут" прибув до Гостинного двору, з метою припинення інциденту, що виник між приватною охороною забудовника та активістами, яких не пустили на територію двору. "За порушення громадського порядку працівниками міліції було доставлено до Подільського районного управління близько 30 учасників конфлікту", - йдеться у повідомленні міліції.

Навесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі «Укрреставрація», котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні двір захопили громадські активісти та перетворили його на Громадсько-культурний центр, проте охоронці та працівники забудовника постійно намагаються вигнати активістів звідти.

Фотоматеріали: Голос Столицы.

 

Теги: Київ , Свобода , Гостинний двір