Самоуправство с.Черхава Вільшаницька сільська рада


18 лютого 2013р. 20:40

Самоуправство с.Черхава Вільшаницька сільська рада

        Наш сусід через втоплений телевізор у підвальному приміщенні ґрунтовими водами, та появами калюж на подвір'ї самоправно будує дамбу вже понад 2 роки.
Розмов інших на тему зсуву ґрунту під основами будівель, підтоплення будинків іншій вулиці, що навпроти нього та сусідів не чує, через його ідею побудови дамби та розширення гирла р.Черхавка, р.Спринька по правій стороні берега у центрі населеного пункту Черхава.Aргументує "мене то не цікавить я зроблю для себе, а їх нехай потопить вода"?...
Такі неадекватні дії несуть небезпеку не тільки для оточуючих, але йому також, (факт засадженої вербою охоронної зони газової магістралі)...
        Заохотив аж у Києві чиновників Держводагентства України до легалізації своїх надуманих проблем (440 м.п 0,5 кілометра дамби) Замість будування "габіонів" на берегах річок (сітка з каменями), будування бетонних підпірних стінок на берегах, розчистка русел річок від заростей, та рештки мертвих дерев.
       "Фахівці" стверджують, що таких об'єктів з такою бідою на Львівщині є аж 100, і потрібнодопомагати вирішувати проблеми калюж на подвір'ї  та втоплених телевізорів не звертаючиуваги, що заваляться та підуть під воду інші будинки через таку "фаховість".
        Відкати через такі вигадки за прикладом с.Черхава для бюджету по цілій Україні подібних ідейників та чиновників будуть сягати 1 мільярд гривень... A завдані збитки громадянам, та небезпеки техногенних катастроф людського фактору сягнуть катастрофічного піку.

 Дайош дамбу! Оп-Оп дамба старт!..."PSY-Oppa Gangnam"

План дамби у центрі населеного пункту.
План дамби у центрі населеного пункту.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e4b4IYBQBcQ

 

"Буде щастя гуляй виселись сьогодні Вітька при власті"...         

Наслідком чого виникає розтрата державних коштів за ініціативою Вільшаницької сільської ради Державним водним агентством України не ефективного характеру проекту, шкідливого для будівель, сільськогосподарських угідь громадян будови протиповиневої берегозахисної дамби з розширенням гирла р.Черхавка, р.Спринька по правій стороні цих річок у центрі населеного пункту с.Черхава за цільовою програмою Кабінету Міністрів України на суму 732,242 тис. гривень.

 
         Доказом звинувачування: 

 1. Розпочате самовільне будівництво без дозволів берегозахисної дамби протяжністю більш ніж 100 м.п з системним завозом ґрунту, гравію по правій стороні берега р.Черхавка с.Черхава на території водного фонду України громадянином України який постійно проживає у Іспанії. (покарання за порушення відсутнє).
 2. В наслідок будови не легальної берегозахисної дамби порушилася охоронна зона 4 метра підземного газопроводу середнього тиску постачання блакитного палива населеному пункту, а саме засадження вербою у даній зоні протягом 100 м, п 1 верба на 1 м.п . (порушення не усунене).Загроза небезпеки втрати газопостачання населеному пункту, виникнення розриву газопроводу призведе до вибуху газу (техногенна катастрофа, будинки без вікон, можливість жертв серед населеного пункту).
 3. Громадянам які виступають проти не легального та не узгодженого будівництва створюють тиск правоохоронні органи України, які захищають та натякають так, би мовити на легальність будівництва. (доказом є зняте відео)
 4. Львівське обласне управління водних ресурсів України не має у наявності актів дефектних повеней  підтоплень останніх років, які становлять основну складову підняття протиповиневих заходів, а саме будови дамби у центрі населеного пункту.
 5. Зрізані сформовані роками дерева зони водного фонду України. (екологічна інспекція України повідомляє про не відомих осіб які дане скоїли хоча відомо, що виконали правопорушення на очах громадян органи місцевого самоврядування).
 6. Подані заяви громадянами до правоохоронних органів, прокуратури, районної адміністрації, обласної адміністрації, філії Державного водного агентства України, Державного водного агентства України, Екологічної інспекції України, Львівський відділ МЧС України не забороняють діяти ходу шкідливого для будівель сільськогосподарських угідь громадян будови протиповиневої берегозахисної дамби у центрі населеного пункту.
 7. Дану актуальність безпідставних заходів будови дамби лобіюють усі інстанції держави та чиновники усіх рівнів.
 8. Повна відсутність доказової бази актів, фото повеней останніх років безпричинного підняття необхідності будівництва дамби.

          Підозри які виникають у ході лобіювання будівництва дамби:

 1. Відмивання коштів на суму 732,242 тис. гривень за рахунок цільової програми Кабінету Міністрів України, чиновниками по вертикалі з Держводагентства до органів місцевого самоврядування.
 2. Виконувати будівництво дамби буде громадянин України ПМЖ Іспанія за свій частково основний рахунок. 

Рішення проблеми без побудови дамби 440 м.п на суму 732,242 тис. гривень так, як відсутня актуальність підняття питання будови гідротехнічних споруд. А саме прийняття:

 1. Будування "габіонів" на берегах річок (сітка з каменями).
 2. Будування бетонних підпірних стінок на берегах річок.
 3. Розчистка русел річок від заростей, та рештки мертвих дерев.

          Необхідно звернути увагу:

 1. Pозбіжності інформації Держводагентства України від 03.05.2012 М2 N 2212/8/11,(реальна загроза розмиву автодороги та моста через р.Черхавка), та служби автомобільних доріг Львівської області від 31.01.2013 N 03-314/09-04, (повені 2008 та паводку 2010 року міст р.Черхавка в с.Черхава не був визнаним, що потерпів від стихій).
 2. Розбіжність інформації наданого Держводагентством України М2 N 236/8/11-13 від17.01.2013 (пропозиція на 2013 рік, до яких включено заходи з берегоукріплення та будівництва берегозахисної дамби довжиною 440,0 п. м на р. Черхавка  регулювання русел р.Черхавка та р.Спринька для захисту від шкідливої дії вод с.Черхава Самбірського району Львівської області на суму 732,242 тис. гривень, у тому числі 43,2 тис. гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації). Та інформації наданого Держводагентством України М2 N 415/8/11-13 від 30.01.2013 ( Проектно-кошторисна та техніко-економічне обґрунтовування будівництва буде розроблено у разі включення заходів берегоукріплення і.т.д. 2013 р)
 3. Дезінформація актом обстеження с.Черхава затвердженого начальником Самбірського УВГ  підписаний М.Герман від 30 січня 2013 р Державного агенства водних ресурсів України М2 N 415/8/11-13 від 30.01.2013 (гідротехнічні споруди на протязі 2012 р с.Черхава не проводилися). Повідомляю абсолютно в усіх документах справи йдетьсяпро порушення будування валика, дамби, нагортання грунту, гідротехнічної споруди у 2012 р на територіях водного фонду України (25 метрів берегозахисних смуг).                            

          Перелік загроз будови дамби при прийнятті рішення Держводагентства України:

 1. При будуванні дамби 440 м.п не уникнути потрапляння паводкових вод з обох боків дамби, (практичне міркування елементарної фізики, не зважаючи на структуру та форму географічну об'єктів вода займає у сполученому просторі однаковий рівень).
 2. Протяжність річки сягає більших відліків ніж 440 м.п, виникне загроза підтоплення вищої ділянки прилеглих територій житлових будинків угідь с/г перед початком дамби в напрямку течії ріки, та незахищеної протилежної сторони берега річки з житловими будівлями сільськогосподарськими угіддями в наслідок збільшення тиску при зменшуванні дамбою території розливу паводкових вод.
 3. Проблеми підтоплень сільськогосподарських угідь с.Черхава виникають не через підняття рівня води р.Черхавка, а через приплив води з полів пагорба над селом під час великих опадів, талого снігу весною. Будування гідротехнічних споруд не є доречним, ще раз доводить факт. 
 4. Зсув ґрунту при розширенні гирла річки будова дамби, призведе до розриву газопроводу (пластикової труби середнього тиску)
 5. Розширення гирла річки при будові дамби, призведе до приближення відстані берега р.Черхавка до житлових споруд громадян відбудеться зсув ґрунту руйнація будинків.  

Заключне слово. 
          Будова дамби не припустима, не обдумана, не виважена, важко уявити як могло спасти на думку, щось подібне у головах фахівців м. Києва Держводагентства України, які утримуються за рахунок платників податку. Не веду мову про Державну цільову програму та застосування не цільового витрачання Державних коштів бюджету України на суму 732,242 тис. гривень у даному регіоні.

 

Теги: