Дарницьких школярів годуватимуть золотою гречкою

Максим Опанасенко
19 лютого 2013р. 10:36

Управління освіти Дарницької районної держадміністрації закупило низку продуктів для шкіл району. Про це повідомляють "Наші гроші".

Найцікавіші закупівлі - цукру і гречки. Перший купили по 7,50 гривень, хоча, за даними моніторингу Мінекономрозвитку і торгівлі у цей період в Києві цукор коштував по 5,16 гривень. Купили його у ТОВ "Гранат". За даними Інформаційно-ресурсного центру, де міститься інформація про всіх підприємців, належить ТОВ Катерині Білокриницькій і знаходиться на Краківській, 18а (Дніпровський район). Що цікаво, окрім торгівлею продуктами, фірма займається ще й продажем тютюновими виробами, наданням в оренду власного чи орендованого майна і автомобілів.

Крупу купили по 9,60 гривень, хоча середня ціна зараз - 7,20 гривень. Придбали її у ТОВ "Руол Стандарт". Належить вона Руслану Суботіну і зареєстрована в Кіровоградській області. Основне заняття фірми - оптова торгівля молочкою, яйцями, харчовими оліями та жирами. Неосновні - посередництво в торгівлі, торгівля м'ясом, рибою, текстилем, деревиною, будматеріалами і вантажним автотранспортом.

Загалом на закупівлю всіх продуктів витратили 17,21 мільйонів гривень. Якби купили все по реальним цінам, то могли б зекономити 240 тисяч гривень.

 

Теги: Київ