Перший Національний знайшов заміну Бенкендорфу

Ольга Бондаренко
19 лютого 2013р. 12:59

На час відсутності гендиректора Національної телекомпанії України Єгора Бенкендорфа - виконувати його обов'язки доручили Олександру Пантелеймонову. Про це повідомляє "Телекритика"

Чи означатиме це, що Олександр Пантелеймонов очолить "Перший Національний" наразі невідомо, але його кандидатуру на посаду нового генерального директора телекомпанії вже внесли на розгляд. Правда не одного, а з Ігорем Толстих, який також є заступником керівника НТКУ. До роботи на "Першому" - Олександр Пантелеймонов працював на «Інтері», окрім цього, має науковий ступінь кандидата політичних наук. Ігор Толстих працює на НТКУ з серпня 2004 року, а свою нинішню посаду отримав у березні 2010 року.

Єгор Бенкендорф перебуває у відпустці та очікує на розгляд своєї заяви про звільнення урядом. Нагадаємо, 14 лютого Бенкендорф став головою правління телеканалу «Інтер», який на початку лютого було продано олігарху Дмитру Фірташу. Трохи згодом, до угоди "купівлі-продажу" однієї з найвпливовіших медіа-груп "Інтеру" приєднався і Сергій Льовочкін, голова Адміністрації президента, ставши власником 20% акцій. 

 

Теги: Київ , Інтер , Перший канал