Прокуратура трусить попередників Мінфіну за золото

Олесь Лук'яненко
19 лютого 2013р. 15:27

Столична прокуратура веде кримінальну справу проти працівників Міністерства фінансів та Держсховища дорогоцінних металів та каміння, які у 2008-2010 роках незаконно продавали золото та дорогоцінне каміння, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Працівники упродовж 2008-2010 років незаконно продавали дорогоцінні метали та каміння за заниженими цінами. Зокрема, посадовець Мінфіну надавав дозволи на продаж, хоча прокуратура встановила, що це міг робити тільки міністр фінансів. Працівники Держсховища за цими дозволами без аукціонів продавали за заниженими цінами державні дорогоцінності. Збиток прокуратура нарахувала у 624 тисяч гривень.

З 2007 року Міністерство фінансів очолював Віктор Пінзеник, який у квітні 2009 року подав у відставку, а нині є депутатом у Верховній Раді від «УДАРу». Після нього виконував обов’язки міністра Ігор Уманський до перемоги Віктора Януковича на президентських виборах, після якої парламент у березні 2010 року розпустив уряд Тимошенко. Нині Міністерство очолює Юрій Колобов.

 

Теги: Київ , прокуратура