Укази Януковича ховають від українців

Олесь Лук'яненко
19 лютого 2013р. 19:44

Указ Віктора Януковича про звільнення радника президента В'ячеслава Заневського датований 29 грудня минулого року з`явився на сайті президента між 15 та 18 лютого вже цього року, але заднім числом. Спробу сховати указ президента розсекретив у своєму блозі на «Українській правді» журналіст Сергій Лещенко.

Журналіст наткнувся на нестиковку, коли отримав відповідь від Адміністрації президента про кількість радників, серед яких не було Заневського, хоча про його звільнення сайт президента мовчав. Отримавши на запит копію указу від 29 грудня, журналіст виявив, що на сайті президента він теж раптом з`явився. Доказом того, що його там не було є те, що в базі законодавства на порталі Верховної Ради та «Ліги» указ був відсутній станом на 19 лютого. Також спроба підмінити дати стала зрозумілою і завдяки Google – пошукова система не прокешувала документ.


 

Дату фальшування Лещенко відслідив за порядковим номером повідомлення, яке створює сайт. Прихований указ має порядковий номер сторінки 15435. Указ з цифрами на дві менше, 15433 датований 15 лютого, а з цифрами 15438 вийшов 18 лютого.


 


 


 

Теги: Київ , Янукович , Україна