ЗМІ: командира Беркуту відсторонили за Гостинний

Олесь Лук'яненко
19 лютого 2013р. 20:03

ЗМІ: командира Беркуту відсторонили за Гостинний

Командира столичного полку Беркуту Володимира Александрова на час службової перевірки вчорашнього затримання депутатів та громадськості у Гостинному дворі, повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на свої джерела.

Володимир Александров, який безпосередньо віддавав наказ про затримання активістів, за даними джерела, не єдиний співробітник якого відсторонили. На сайті Міністерства внутрішніх справ та сайті київської міліції такої інформації станом на 20:00 немає.

18 лютого Беркут жорстоко розігнав та затримав близько 30 активістів, які прийшли на захист Гостинного двору, а також депутатів. Після інциденту опозиційні народні депутати зустрілися з міністром МВС Віталієм Захарченко, вимагаючи відставки керівництва міліції.  Навесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі «Укрреставрація», котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні двір захопили громадські активісти та перетворили його на Громадсько-культурний центр, проте охоронці та працівники забудовника постійно намагаються вигнати активістів звідти.

Фото з Facebook Max DeadArtist

Теги: Київ , Беркут , Гостинний