Міліція не бачить цензури в УНІАН

Ольга Бондаренко
20 лютого 2013р. 8:21

Міліція закрила кримінальне провадження щодо цензури в інформаційному агентстві УНІАН. Про це повідомляє "Телекритика" з посиланням на офіційний лист від міліції. 

На засіданні міжвідомчої робочої групи 18 лютого журналісти УНІАН поцікавились у правоохоронців долею заяви про цензуру в агентстві. У Генпрокуратурі пообіцяли надати відповідь наступного дня і надіслали листа, в якому значиться, що справу закривають через відсутність в діянні складу кримінального правопорушення. Також вчора - в УНІАН відбулась зустріч журналістів із власниками та керівниками агенції. "На зборах були присутні керівник групи "1+1 медіа" Олександр Ткаченко, глава Національної спілки журналістів Олег Наливайко та гендиректор агентства Вадим Осадчий", - йдеться у повідомленні.

Нещодавно журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом, в якому йдеться про прохання змінити лояльне до влади керівництво та допомогти відновити честь і репутацію УНІАН. Це вже не перша спроба співробітників УНІАН боротися з "джинсою" та цензурою. 31 жовтня п`ятеро редакторів інформаційної агенції УНІАН, у відкритому листі заявили про цензуру з боку Миколи Кондратенка. За словами журналістів, їх змушували інформаційно підтримувати Комуністичну партію та кандидата Олександра Третьякова. А за новину про пікет захисників Біличанського лісу під Адміністрацією президента, яку зняли з сайту, гендиректор УНІАН Вадим Осадчий повідомив про накладання штрафу у 200 гривень з редакторів Любові Жаловаги і Валентини Романенко. Редакції "Дзеркала тижня", "Української правди" та телеканалу ТВі оголосили бойкот інформагентству.

Теги: Київ , УНІАН , свобода слова