Фагот і Карпа влаштують С.Е.К.С проти Табачника

Галина Танай
20 лютого 2013р. 12:10

Фагот і Карпа влаштують С.Е.К.С проти Табачника

Якби в старших класах викладали Фагот, Ірена Карпа і спокусливі дівчата з філфаку, укрліт читався б набагато веселіше. 21 лютого, в День рідної мови, зірки й студенти дадуть відкритий урок у школі. І влаштують дітям С.Е.К.С – Сучасне Екстремальне Креативне Слово, яким можна говорити лише про «сльози й соплі», а й sex-drugs-rock'n'roll. Заодно зірки розкажуть, що вони думають про Табачника, Ківалова й Колесніченка.

До школярів прийде справжній зірковий десант: Фагот і Фоззі з ТНМК, співачка й письменниця Ірена Карпа, Вадим Красноокий з  "MAD HEADS XL" та Сашко Ярмола з «Гайдамаків». До них приєднаються десять «текстуально активних» філологів з різних вишів. Цей проект організував анти-табачниківський рух «Не будь байдужим!». С.Е.К.Суальні акції будуть також у школах Вінниці, Одеси, в Сум, Харкова, Запоріжжя та Криму. Всього таких уроків запланували для 100 шкіл України упродовж весни 2013. Ці нестандартні заняття покажуть: українська література насправді цікава і зовсім не депресивна, як ми звикли думати.

Презентація проекту буде в четвер, 21 лютого, у книгарні «Є» на вулиці Лисенка, 3. Початок – о 10:30. Одразу після презентації буде відкритий урок в одній із київських шкіл. 

 

Теги: Табачник , Фагот , Карпа , С.Е.К.С , Київ