В УНІАН обіцяють більше не брехати

Ольга Бондаренко
20 лютого 2013р. 14:28

Інформаційне агентство УНІАН продовжить свою роботу та буде дотримуватись всіх стандартів журналістики.  Про це повідомив президент УНІАН Олег Наливайко "Телекритиці".

Олег Наливайко також згадав про вчорашню зустріч журналістів та керівництва агенції. "Відбулось обговорення всього комплексу проблем, що виникли", - сказав президент УНІАН, а також нагадав, що скоро УНІАН виповнюється 20 років. Він висловив сподівання, що зустріти ювілей вийде достойно, а працювати в агенції стане комфортно.

"Свідомо" повідомляло, що журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом, в якому звинуватили нове керівництво УНІАН у знищенні репутації агентства, пропаганді влади та недотриманні стандартів професійної етики. Це сталося після появи в інформаційній стрічці новин УНІАН неправдивої інформації про Олександру Кужель та Сергія Власенка. Після цього, редакції "Дзеркала тижня", "Української правди" та телеканалу ТВі оголосили бойкот новинам з УНІАН до того часу, доки представники УНІАН не пояснять причини появи неправдивого матеріалу, не видалять сфальшовані новини з мережі та офіційно не спростують цю інформацію. Міліція по факту цензури в інформаційному агентстві УНІАН складу злочину не побачила та кримінальну справу не порушила. Це вже не перша спроба співробітників УНІАН боротися з "джинсою" та цензурою. 31 жовтня п`ятеро редакторів інформаційної агенції УНІАН, у відкритому листі заявили про цензуру з боку Миколи Кондратенка. За словами журналістів, їх змушували інформаційно підтримувати Комуністичну партію та кандидата Олександра Третьякова. А за новину про пікет захисників Біличанського лісу під Адміністрацією президента, яку зняли з сайту, гендиректор УНІАН Вадим Осадчий повідомив про накладання штрафу у 200 гривень з редакторів Любові Жаловаги і Валентини Романенко. 

Теги: Київ , УНІАН