Водії поламали свої автівки на знак протесту

Ольга Бондаренко
20 лютого 2013р. 15:43

Водії поламали свої автівки на знак протесту

Навпроти будівлі Кабінету Міністрів, на вулиці Грушевського, автомобілісти влаштували масову "поломку" близько 30 автівок, повністю перекривши рух. Таким чином відбулась акція протесту проти жахливого стану доріг та роботи "Укравтодору".

Водії міняли колеса і копалися в багажниках, доки не утворився величезний затор. Коли на місце пригоди прибули співробітники Державтоінспекції, - водії пояснили їм, що їхні автівки зламалися через погану якість доріг. Деякі з водіїв роздавали листівки, в яких просили вибачення за тимчасові незручності, і обвинувачували у цьому "Київавтодор".

"Свідомо" повідомляло, що партія Віталія Кличка "УДАР" у Київраді почала збирати підписи киян за відставку керівника "Київавтодору" Георгія Глінського, через неприпустиму ситуацію зі столичними дорогами. "УДАР" - не перші, хто вимагає відставки очільників "Київавтодору". Учасники інтернет-спільноти  "Я ненавиджу Укравтодор" провели акцію протесту з аналогічними вимогами, та принесли під офіс компанії поламані частини своїх автівок. Через поганий стан доріг Олександр Попов вже звільнив начальника шляхово-експлуатаційного управління Голосіївського району. За даними Київської міської адміністрації, у Києві 85% доріг вичерпали термін своєї експлуатації. Негайного капітального ремонту потребують 300 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Починати реконструкцію столичних автошляхів обіцяють з весни. 


Фотоматеріали: Київський форум.

Теги: Київ , Укравтодор