На КМДА плакат: Давай досвіданія, Київавтодор!

Ольга Бондаренко
21 лютого 2013р. 12:41

На КМДА плакат: Давай досвіданія, Київавтодор!

Депутати від фракції «УДАР» повісили у будівлі Київської міської адміністрації плакат: «УДАР по ямах! Давай досвіданія!». У такий спосіб УДАРівці знову піднімають питання відставки директора «Київатодору» Георгія Глінського, бо той, за їх словами, не справляється зі своїми обов’язками.

18 лютого партія «УДАР» почала збирати підписи киян за відставку керівника «Київавтодору» Георгія Глінського та пообіцяла, що підніматиме це питання у Київраді. Проте на сьогоднішньому засіданні лише 44 депутати підтримали розгляд цього питання, а отже – його так і не розглянули. Як повідомляє член фракції Олексій Давиденко, підписи за звільнення Глінського вже поставили більше 30 тисяч киян. 

20 лютого навпроти будівлі Кабінету Міністрів, на вулиці Грушевського, автомобілісти влаштували масову "поломку" близько 30 автівок, повністю перекривши рух. Через поганий стан доріг Олександр Попов вже звільнив начальника шляхово-експлуатаційного управління Голосіївського району. За даними Київської міської адміністрації, у Києві 85% доріг вичерпали термін своєї експлуатації. Негайного капітального ремонту потребують 300 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Починати реконструкцію столичних автошляхів обіцяють з весни. 

Фотоматеріали: Олексій Давиденко.

 

Теги: Київ , УДАР , Київавтодор