Бог шельму мітить, або обережно - летючі плити


21 лютого 2013р. 14:04

Бог шельму мітить, або обережно - летючі плити

Сьогодні (21.02.2013) близько 10-ї на славетному незаконному будівництві Київміськбудом 25-поверхівки по Ревуцького 7-В в Києві над дитячим садком № 138 зірвалася з тросів баштового крану та впала на буд майданчик залізобетонна конструкція.

За словами свідків ця, так скажемо, річ у своєму польоті зачепила і «трохи потрощила» два поверхи недобудови та їх обрештування, а при ударі об землю розкололася навпіл. До нашої радості плита впала на протилежний від дитсадка бік будівництва, та за дивним збігом обставин (як нам поки відомо) жодна людина не постраждала. Ну хіба що хтось перелякався, у тому числі діти у садку та мешканці прилеглих до будівництва будинків, бо гуркіт від того падіння був досить потужним.

Трохи перевівши дух будівельники, по-перше вимкнули веб-камеру спостереження за будівництвом (ну хіба що на сайті Київміскбуду), по-друге робітники на будмайданчику кинулися разом з переляканою керманичкою крану відтягувати уламки плити до самого дальнього та самого захаращеного кута майданчику, по-третє на швидкоруч косметично лагодити поки що невелику руйнацію майбутньої будівлі. В результаті, прибувші на будівельний майданчик співробітники міліції та фахівці держгірпромнагляду через 20 хвилин побачили трохи спітнілих та місцями блідих будівельників, які з тремтячими руками і далі демонстрували свій неоцінений внесок у справу розбудови Держави у окремо взятому мікрорайоні столиці. Всі будівельники вже кудись бігали (помінявши памперси), кран кружляв своєю стрілою, пил трохи прибило, а всі решта вже пішли та поїхали по своїх справах. Тож ніби нічого не сталося.

Але на вечір нам обіцяли надати фото-звіт з місця подій. То ж до вечора. Далі буде.

Теги: