Київрада відмовилась повертати киянам Гостинний

Маша Землянська
21 лютого 2013р. 16:38

Київрада відмовилась повертати киянам Гостинний

Київрада не проситиме Кабінет міністрів забрати будівлю Гостинного двору у забудовника і повернути його у власність киян. За те, щоб Гостинний повернути киянам проголосувало 56 депутатів з 71-го присутнього.

"Гостинний двір - це лакмусовий папірець. Тому ми обов'язково дізнаємося хто саме не підтримав киян", - запевняє юрист, а заразом і захисниця Гостинного Марина Соловйова.

Навесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі "Укрреставрація", котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні Гостинний захопили громадські активісти та перетворили його на Громадсько-культурний центр, проте охоронці та працівники забудовника постійно намагаються вигнати активістів звідти. Нещодавно, під час чергової акції протесту відбулася велика сутичка активістів з "Беркутом", в результаті якої близько 30 людей було доставлено у райвідділ міліції.

Фото з сайту Ліга.Новини

 

Теги: Київ , Київрада , Гостинний двір