У КМДА обіцяють не залити Київ лайном

Ольга Бондаренко
22 лютого 2013р. 7:39

У КМДА обіцяють не залити Київ лайном

Керівник Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький проінспектував стан дамб мулових полів Бортницької станції аерації та заявив, що реконструкція дамби дасть можливість продовжити стабільну роботу мулових полів ще на 5 – 7 років. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

«Загрози прориву дамби немає. Проте у зв’язку зі складними погодними умовами ми маємо місця розмиву верхнього шару окремих ділянок дамби. Виявлені пошкодження будуть усунуті найближчим часом», – сказав Дмитро Новицький. За його словами, аби повністю завершити ремонтні роботи необхідно 100 мільйонів гривень. У поточному році на ці заходи передбачено лише десять мільйонів національної валюти.

Напередодні, 20 лютого, директор Бортницької станції аерації Володимир Бражник на засіданні Київради заявив про загрозу екологічної катастрофи: прорив земляних дамб на мулових полях станції, де зберігаються відходи після очищення стічних вод Києва та області. Нагадаємо, що споруди Бортницької станції аерації були збудовані ще у 50-60-х роках минулого століття. Очисні споруди вже відпрацювали свій експлуатаційний термін і потребують негайної реконструкції.

Теги: Київ , КМДА