Пінчук роздарує половину статків через клятву

Ольга Бондаренко
22 лютого 2013р. 7:46

Мільярдер Віктор Пінчук зобов’язався інвестувати половину чи більше своїх статків за життя та після нього на доброчинність, приєднавшись до ініціативної групи мільардерів «Giving Pledge» (Клятва дарування). Про це повідомили у прес-службі Віктора Пінчука.

Співзасновник проекту «Клятва дарування» Білл Гейтс прокоментував цю подію так: «Віктор - вдумливий та інноваційний філантроп, і ми вітаємо його прагнення. Ми дуже раді, що Віктор Пінчук прийняв рішення приєднатися». Сам же Пінчук сказав, що інвестуючи в охорону здоров’я, доступ до сучасного мистецтва та просування іміджу України у світі, - він інвестує в нове покоління, яке будуватиме країну завтрашнього дня, та перед яким він відчуває свою відповідальність.

Клятва дарування – це філантропічна кампанія, розпочата в червні 2010 року американськими мільярдерами Ворреном Баффеттом та Біллом Гейтсом. Згідно з клятвою, пожертви можуть бути зроблені як за життя дарувальника, так і після його смерті. Клятва є моральним зобов'язанням і не завірена юридично, проте про свої наміри філантроп має заявити публічно. Нагадаємо, Віктор Пінчук є одним із найбагатших людей України. Видання «Forbes» оцінює його статки у 3,74 мільярди американських доларів. 

Теги: Київ , Пінчук