Американці зустрілись із страшною бурею

Ольга Бондаренко
22 лютого 2013р. 10:20

Через страшну негоду,  снігову бурю, - губернатори вже кількох американських штатів оголосили надзвичайний стан. Про це повідомляє «The New York Times».

Сотні авіарейсів по всьому Середньому Заходу відмінили. Снігова буря, супроводжена сильним поривчастим вітром, лютує від Південної Дакоти до берегів Мексиканського заливу, накривши п’яту частину Сполучених штатів: близько 60 мільйонів населення опинились заручниками цієї негоди. Школи, університети, офіси, велика кількість, громадських та комерційних закладів зачинені. Люди запаслися продуктами та без нагальної необхідності не полишають своїх домівок. Точної кількості жертв ще не встановлено, але принаймні одна смерть вже зафіксована:  постраждала 19-річна мешканка Небраски. Кількість опадів становить до 60 сантиметрів. Швидкість вітру сягає подекуди 95-120 кілометрів на годину.

Синоптики попереджали американців про буран заздалегідь. У Нью-Йорку, наприклад, було  заготовлено більше 250 тисяч тонн солі та 350 тисяч снігоприбиральної техніки.Подібної заметілі у штатах не бачили з 1912 року. 

 

 

Теги: Київ