Тимошенко повернулась в "пакращену" палату

Ольга Бондаренко
23 лютого 2013р. 11:53

Відеокамери з палати Юлії Тимошенко демонтовано, а засуджена повернулась до палати. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

Станом на 19:00 відеокамери із палати засудженої Тимошенко прибрали. «Вона подякувала керівництву установи за це та повернулась до палати», - пише прес-служба. Як відомо, під час телемосту Віктора Януковича «Діалог з країною» президент заявив, що якби була його воля, то він би прибрав відеокамери, які стежать за Юлією Тимошенко, але тиснути на правоохоронців він не може. «Я прибрав би ці камери. Якщо мене чують працівники, а вони мене повинні чути, я хочу, що вони це зробили", - сказав він.

Екс-прем’єра Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні «Укрзалізниці», де вона оголосила акцію громадянської непокори через недовіру слідчим та прокуратурі. Адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко неодноразово звертався до Державної пенітенціарної служби України з вимогою прибрати відеоспостереження, але камери демонтували лише після заяви Віктора Януковича.

 

 

Теги: Київ