Регіонали придумали як обійти сенсорну кнопку

Ольга Бондаренко
23 лютого 2013р. 12:38

Після посилення контролю над персональним голосуванням, у Партії регіонів вирішили зробити кадрові «чистки», звільнивши депутатів-прогульників, обраних за партійним списком. Про це повідомляють джерела ZN.UA .

Серед тих, хто може залишити партію, опинилися кілька відомих регіоналів, зокрема Юрій Іванющенко, відомий за прізвиськом «Єнакієвський». Як повідомляють джерела ZN.UA, регіоналам потрібно забезпечити прийняття нових законів, які треба провести через парламентський зал. Отже, «мертві» душі їм ні до чого – потрібні реальні. Для цього, за даними джерел, вже розроблена спеціальна схема. Днями представник  "Свободи" Михайло Блавацький направив запит спікеру Верховної Ради Володимиру Рибаку з вимогою звернутися до суду з позовом про позбавлення регіонала Андрія Веревського статусу народного депутата: за незаконне поєднання депутатської та підприємницької діяльності. Таким чином, за допомогою суддів та опозиції, влада хоче замінити Веревського, імовірно, Юрія Іванющенка та Олександра Волкова, а також ще 2-3 прогульника тими, хто матиме можливість забезпечити свою присутність на голосуваннях. За тими ж розрахунками, влада, начебто, хоче повернути в Раду очільника Міноборони Павла Лебедєва.

Як відомо, депутати "УДАРу", "Батьківщини" та "Свободи", які з 4 лютого блокували Верховну Раду з вимогою запровадити особисте голосування, зняли блокаду, в обмін на обіцянку запровадити зміни до процедури особистого голосування, а в недалекому майбутньому, - запровадження нової системи - «Рада-3». Система має унеможливити голосування за іншого. Вона передбачає так звану "сенсорну кнопку", яку треба утримувати впродовж всього голосування. Голосування за впровадження цієї системи відкладається вже 5 років.

 

Теги: Київ