Свободівці з Беркутом ділили Леніна кулаками

Ольга Бондаренко
23 лютого 2013р. 13:15

Під час протесту проти встановлення пам’ятника Леніну - активістів та депутатів ВО «Свобода» почали бити міліціонери та «Беркут». Про це повідомляє прес-служба партії.

В Охтирці понад сотня місцевих мешканців, активістів та народних депутатів від «Свободи», зокрема, Андрій Мохник, Руслан Марцінків, Ігор Швайка, Ігор Мірошниченко та Андрій Міщенко, - проводять акцію протесту, аби не допустити відновлення пам'ятника Леніну. Як пише член київського комітету «Свободи» у «Фейсбуці»: «Міліція і тут розпускала руки до нардепів. Били і копали ногами, штовхали. Після провокацій комуністів міліція стала на їх бік і відтіснила противників брили Лєніна за 100 метрів». Наразі депутати Андрій Мохник та Андрій Міщенко намагаються з’ясувати причини та зафіксувати інцидент в Охтирському райвідділку міліції. Всього охороняти Леніна прислали близько сотні правоохоронців.

15 лютого в Охтирці свободівці на чолі з Мірошниченком демонтували пам'ятник Леніну, незважаючи на заперечення міліції. Наступного ж  дня сумська міліція почала кримінальне провадження за статею «хуліганство». Як повідомляє прес-служба «Свободи», за цим фактом затримано 12 осіб, хлопцям загрожує до 4 років позбавлення волі.

Відео: Олександр Аронець.

 

 

Теги: Київ , Свобода