Укравтодор заплатив 24 мільйони за теорію ремонту

Ольга Бондаренко
23 лютого 2013р. 14:35

Укравтодор заплатив 24 мільйони за теорію ремонту

У 2012 році «Укравтодор» замовив державних розробок по ремонту доріг та поліпшення їхньої якості на 24 мільйони гривень. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на "Вісник державних закупівель".

«Укравтодор» заплатив 24,12 мільйони гривень за те, аби науковці розказали їм, як оптимізувати роботу щодо утримання доріг та підвищити якість виконання ремонту. З цією метою замовили в державних інститутах аж  94 наукові розробки. В тому числі, 2, 61 мільйони гривень отримають спеціалісти Державного науково-технічного центру «Дор’якість» за «дослідження факторів впливу якості виконання робіт на довговічність та надійність конструкцій дорожніх одягів». Дослідження мають здати до кінця 2013 року.

За лютий місяць Києвом прокотились масові акції протесту проти "Укравтодору" та його керівників. Зокрема, 20 лютого навпроти будівлі Кабінету Міністрів, на вулиці Грушевського, автомобілісти влаштували одночасну "поломку" близько 30 автівок, повністю перекривши рух. За даними КМДА, у Києві 85% доріг вичерпали термін своєї експлуатації. Негайного капітального ремонту потребують 300 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. За результатами перевірок за останні два місяці - прокурори внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення 123 кримінальні правопорушень, пов’язаних з розтратами в системі «Укравтодору». 

 

Теги: Київ , Укравтодор