Зречення Папи покажуть у прямому ефірі

Ольга Бондаренко
23 лютого 2013р. 18:33

Зречення Папи покажуть у прямому ефірі

Останні години понтифікату Папи Бенедикта XVI  транслюватимуть у прямому ефірі. Про це повідомила Релігійно-інформаційна служба України.

Італійські теле- і радіостанції планують транслювати подію, що відбудеться 28 лютого, на всі континенти. Для того, щоб увіковічнити історичний момент зречення від престолу Папи - 26 телевізійних камер невпинно зніматимуть кожен крок понтифіка аж до моменту, поки той не сяде у вертоліт. Після трьох годин, як Папу Римського доставлять у Кастель Гандольфо, – відставка набуде чинності. Минулого тижня телевізійна камера вперше увійшла до кабінету Папи під час читання молитви «Ангел Господній».

11-го лютого про своє рішення залишити престол Папа Бенедикт XVI повідомив на консисторії колегії кардиналів. Папа пояснив, що почав відчувати тягар від роботи. Це безпрецедентний випадок - посада голови Ватикану пожиттєва, і всі папи помирають на своїй посаді. Хто стане новим очільником католицької церкви, стане відомо у березні. В день, коли Папа Римський XVI зрікся від папського престолу, в купол собору Святого Петра вдарила блискавка. Фото грози з’явилося в італійському виданні dell'Ansa.

 

 

Теги: Київ